Murat Küçükoğlu “Kilis Belediyespor’un başarısını çok önemsiyoruz”

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Günay, Başkan Yardımcısı ve Kulübün Basın sözcüsü Hamza Özkaya ve Kulüp Müdürü Abdullah Sağıroğlu ile Kilis İl Özel idare Genel Sekreterliği görevine atanan Murat Küçükoğlu’nun makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dediler. KİLİS (İGFA)- Gençlik yıllarında futbol oynadığını, kıran kırana geçen maçların olduğunu, maçlarda ayrıca büyük bir heyecanın olduğunu dile getiren Murat […]

 Murat Küçükoğlu “Kilis Belediyespor’un başarısını çok önemsiyoruz”

30.03.2022 - 14:34

Güncelleme : 30.03.2022 - 14:34

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Günay, Başkan Yardımcısı ve Kulübün Basın sözcüsü Hamza Özkaya ve Kulüp Müdürü Abdullah Sağıroğlu ile Kilis İl Özel idare Genel Sekreterliği görevine atanan Murat Küçükoğlu’nun makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dediler.

KİLİS (İGFA)- Gençlik yıllarında futbol oynadığını, kıran kırana geçen maçların olduğunu, maçlarda ayrıca büyük bir heyecanın olduğunu dile getiren Murat Küçükoğlu, kendisine yapılan ziyaretten dolayı çok memnun
olduğunu dile getirdi.

Kilis Belediyespor’u bu sezon yakından takip ettiğini ve yine Kilis Belediyespor’un bu sezon çok önemli bir başarı yakaladığını dile getiren Küçükoğlu, “Öncelikle bugün yapılan bu nazik ziyaretten dolayı şükranlarımı Kilis Belediyespor’un değerli Yönetim kurulu üyelerine sunuyorum. Kilis Belediyespor Bölgesel Amatör Lige düştükten sonra profesyonel lige çıkmak için gayret gösteriyor. Bu sezon hala şans bitmiş değil. Ümidimizi koruyarak maçları takip ediyoruz. İnşallah Kilis Belediyespor futbol takımı arzu ettiği ümit ettiği şampiyonluğu bir gün yaşayacaktır” dedi.

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Günay, üzerinde “Murat Küçükoğlu” yazan Kilis Belediyespor formasını Murat Küçükoğlu’na teslime derken yaptığı açıklamada, “Başarılı bir sezon geride bırakıyoruz. Kısıtlı bütçe ve imkanlar ile buraya kadar geldik. Ümidimiz Kilis Belediyespor’a şampiyonluklar yaşatmaktır. Başkan ve Yönetim olarak bunun için çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın