Kocaeeli Değirmendere ‘Güzel Şehrim’le renklendi

Kocaeli’de şehrin birçok noktasında hayata geçirilen “Güzel Şehrim Kocaeli Projesi” kapsamında yapılan resim uygulaması Değirmendere’ye de renk kattı KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Başkanlığı Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü şehrin birçok noktasında olduğu gibi Değirmendere’de de duvarlara resim çalışması yaptı. Değirmendere’de görsel ve estetik anlamda zenginleşme sağlandı. “Güzel Şehrim […]

 Kocaeeli Değirmendere ‘Güzel Şehrim’le renklendi

03.04.2022 - 6:39

Güncelleme : 03.04.2022 - 6:39

Kocaeli’de şehrin birçok noktasında hayata geçirilen “Güzel Şehrim Kocaeli Projesi” kapsamında yapılan resim uygulaması Değirmendere’ye de renk kattı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Başkanlığı Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü şehrin birçok noktasında olduğu gibi Değirmendere’de de duvarlara resim çalışması yaptı. Değirmendere’de görsel ve estetik anlamda zenginleşme sağlandı.

“Güzel Şehrim Kocaeli Projesi” ile yakın zamanda Değirmendere dört yol alt geçidinde yapımına başlanan duvar resmi çalışması tamamlandı.

Profesyonel ressamlar tarafından çizilen resim uygulamasında, diğer ilçelerde akvaryum, doğa, manzara yapılırken, Değirmendere için çiçek desenleri tercih edildi.

Büyükşehir tarafından Kocaeli genelinde uygulanan meydan, bulvar, köprü ve caddelerin duvar zeminlerine resim uygulama çalışmaları vatandaşlardan ilgi gördü.

Proje ile yol konforunu da arttıran renkli çalışmada alt geçit güzel bir görüntüye kavuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın