Kilisli hayırsever aileden, ihtiyaç sahibi ailelere para yardımı

İsminin açıklamasını istemeyen Kilisli hayırsever bir aile, Ramazan Ayında Kilis’te bulunan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Kilis Kızılay Şubesi Başkanlığı’na 200 bin TL nakdi para yardımında bulundu. KİLİS (İGFA)- Kilis Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından yapılan saha çalışmalarında belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak olan nakdi para ile alaka olarak açıklama yapan Kızılay Kilis Şubesi Başkanı Adnan Erdoğan […]

 Kilisli hayırsever aileden, ihtiyaç sahibi ailelere para yardımı

29.03.2022 - 12:22

Güncelleme : 29.03.2022 - 12:22

İsminin açıklamasını istemeyen Kilisli hayırsever bir aile, Ramazan Ayında Kilis’te bulunan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Kilis Kızılay Şubesi Başkanlığı’na 200 bin TL nakdi para yardımında bulundu.

KİLİS (İGFA)- Kilis Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından yapılan saha çalışmalarında belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak olan nakdi para ile alaka olarak açıklama yapan Kızılay Kilis Şubesi Başkanı Adnan Erdoğan şunları kaydetti:

“İsminin açıklanması istemeyen hayırsever bir hemşerimiz Ramazan ayında yoksul ailelere desteğini devam ettiriyor. 200 bin TL ihtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere nakit desteğinde bulunan A.N. ve eşi F.N.’ye çok teşekkür ediyoruz. Rabbim tüm hayırlarını kabul eylesin. Kilis Kızılay Şubesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya ve hayırseverlerin desteğiyle bu çalışmalarımızı daha da güçlü bir şekilde sürdüreceğimizi ifade ediyoruz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın