GSB’nin Nisan ayı burs ve kredileri hesaplara yatırılıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Nisan ayı burs ve kredi ödemelerinin başladığını duyurdu. ANKARA (İGFA) – Nisan ayı Gençlik ve Spor Bakanlğı Burs ve Öğrenim Kredisi ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını duyuran Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet KAsapoğlu, ödemelerin 10 Nisan’a kadar TC kimlik numarasının son numarasına göre yapılacağını açıkladı. Bakan Kasapoğlu burs ödemelerine […]

 GSB’nin Nisan ayı burs ve kredileri hesaplara yatırılıyor

06.04.2022 - 8:04

Güncelleme : 06.04.2022 - 8:04

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Nisan ayı burs ve kredi ödemelerinin başladığını duyurdu.

ANKARA (İGFA) – Nisan ayı Gençlik ve Spor Bakanlğı Burs ve Öğrenim Kredisi ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını duyuran Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet KAsapoğlu, ödemelerin 10 Nisan’a kadar TC kimlik numarasının son numarasına göre yapılacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu burs ödemelerine ilişkin müjdeyi “Sağlıcakla harcamanız dileğiyle” diyerek sosyal medya hesabından gençlerle bir arada olduğu fotoğrafını paylaşarak verdi.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarasının sonu “0” olanlar 6 Nisan, “2” olanlar 7 Nisan, “4” olanlar 8 Nisan, “6” olanlar 9 Nisan, “8” olanlar 10 Nisan’da ödemelerini alabileceği öğrenildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın