Gönül Dağı’nın yeni transferi performansıyla hayran bıraktı

TRT1’in Cumartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı’na bomba bir transfer gerçekleşti. İZMİR (İGFA)- Ünlü oyuncu Mustafa Şen, dizide Selami’nin abisi İlhami karakterini oynuyor. Dizinin 58. bölümünde kadroya dahil olan Şen, kasabada geçen hikayeyi iyice renklendirmeye başladı. Başarılı oyuncu dizide çok başarılı bir performans sergileyerek ‘Gönül Dağı’ izleyicilerini kendine hayran bıraktı. Kariyerinde birçok dizi ve […]

 Gönül Dağı’nın yeni transferi performansıyla hayran bıraktı

06.04.2022 - 8:25

Güncelleme : 06.04.2022 - 8:25

TRT1’in Cumartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı’na bomba bir transfer gerçekleşti.

İZMİR (İGFA)- Ünlü oyuncu Mustafa Şen, dizide Selami’nin abisi İlhami karakterini oynuyor. Dizinin 58. bölümünde kadroya dahil olan Şen, kasabada geçen hikayeyi iyice renklendirmeye başladı. Başarılı oyuncu dizide çok başarılı bir performans sergileyerek ‘Gönül Dağı’ izleyicilerini kendine hayran bıraktı.

Kariyerinde birçok dizi ve sinema filminde rol alan oyuncu,  Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 yılından bu yana Devlet Tiyatrosu’nun kadrolu oyuncusu olan Şen’in rol aldığı yapımlar arasında  Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Hayat Türküsü, Baba Ocağı, Dürüye’nin Güğümleri, İhanet, Aşk Nerede ve Ege’nin Hamsisi yer alıyor. Şen, ayrıca kısa süre önce oyuncu arkadaşı Özlem Başkaya ile birlikte İzmir’de ilk kez avm tiyatrosu Sahne Akademi Performans’ı kurdu.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın