Brooklyn Köprüsünde feci kaza

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde bulunan Brooklyn köprüsünde meydana gelen trafik kazası an be an araç kamerasından görüntülendi. Melih Göğebakan/ ABD İGFA- Kamera görüntüsünde siyah SUV araç Brooklyn Köprüsünde makas atarak hızla ilerken görüldü. Biraz ilerledikten sonra önündeki araca hızla çarpan ve çarpmanın şiddetiyle yan devrilen aracın sürücüsü, emniyet kemerini de takmadığı için araç camından fırlayarak […]

 Brooklyn Köprüsünde feci kaza

06.04.2022 - 8:04

Güncelleme : 06.04.2022 - 8:04

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde bulunan Brooklyn köprüsünde meydana gelen trafik kazası an be an araç kamerasından görüntülendi.

Melih Göğebakan/ ABD İGFA- Kamera görüntüsünde siyah SUV araç Brooklyn Köprüsünde makas atarak hızla ilerken görüldü. Biraz ilerledikten sonra önündeki araca hızla çarpan ve çarpmanın şiddetiyle yan devrilen aracın sürücüsü, emniyet kemerini de takmadığı için araç camından fırlayarak olay yerinde hayatını kaybetti.

Kazayı görüntüleyen Göğebakan, Hız yapan sürücünün çarpmasıyla zincirleme gelişen kazaya toplamda 4 araç karıştığını söyledi. Araçların her birinde ağır hasarar meydana gelirken bir kişinin de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı aktarıldı.Olay sonrası köprü üzerindeki trafik dururken araç sürücüleri kazaya karışanların yardımına koştu.

New York Polisi kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın