Baba’nın ‘Büşra’sı oyunculuk serüvenini anlattı

Başarılı ve güzel oyuncu Özge Yağız, kendisi ve oyunculuk kariyeriyle ilgili merak edilen soruların cevabını paylaştı. İSTANBUL (İGFA) – Show TV’de yayınlanan aksiyon ve dram dizisi “Baba”daki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekerek sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer alan Özge Yağız, MAG Nisan kapağının konuğu oldu. Oyunculuk serüveninin nasıl başladığını “İlk kez girdiğim seçmelerde ilk […]

 Baba’nın ‘Büşra’sı oyunculuk serüvenini anlattı

03.04.2022 - 11:41

Güncelleme : 03.04.2022 - 11:41

Başarılı ve güzel oyuncu Özge Yağız, kendisi ve oyunculuk kariyeriyle ilgili merak edilen soruların cevabını paylaştı.

İSTANBUL (İGFA) – Show TV’de yayınlanan aksiyon ve dram dizisi “Baba”daki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekerek sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer alan Özge Yağız, MAG Nisan kapağının konuğu oldu.

Oyunculuk serüveninin nasıl başladığını “İlk kez girdiğim seçmelerde ilk işimi almıştım ve ertesi gün hemen sete çıktım” diyen Yağız, “Hızlı, heyecanlı ve tutkulu bir başlangıçtı. Böyle de devam ediyor. Öğrenme açlığı, kendinizi geliştirmenize en büyük etken. Gözlemlemek, dinlemek, anlamak…” dedi.

Şu anda “Baba” dizisinde canlandırdığı Büşra karakteriyle ilgi açıklamalarda bulunan Yağız, karakterin hikayesinin kendisini çok duygulandırdığını dile getirerek, “Büşra’nın hikâyesini ilk okuduğumda o kadar üzülmüştüm ki, onunla bütünleşebilmek için çok dibe inmem gerekti. Çünkü yalnızdı, ürkekti, vazgeçmişti. İnsanın yaşarken o kadar dibe indiği duygular ki bunlar, psikolojiniz başka bir boyuta atlıyor. Her şeyiyle seviyorum Büşra’yı. Zeki kızım benim, umarım hep kıymetinin bilineceği yerlerde olur” diye konuştu.

Pozitif ve güler yüzlü hali ile dikkat çeken Özge Yağız, enerjisinin kaynağını “İnanç sanırım. Hissettiğim her duyguya, kafamda oluşan her düşünceye çok inanırım. Doğru şeylerin eninde sonunda bizi bulduğuna inanıyorum. Bu yüzden enerjimi en iyisini yaptığımdan emin olmaya harcıyorum, geriye kalan her şeyi akışına bırakıyorum” sözleriyle dile getirdi.Yağız, kendisini üç kelime ile “Duygusal, çalışkan, doğal” olarak tanımladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın