Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan, örnek davranış

Kilis’te Eğitim faaliyetlerini sürdüren Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu “Toplumsal ve Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında dar gelirli aileler için Ramazan ayı öncesinde gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdi. KİLİS (İGFA)- Kilis’te Öncüpınar Konaklama Tesisleri içerisinde bulunan Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu (I.ve II. Kademe) “Toplumsal ve Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında Ramazan ayı öncesinde örnek bir projeye imza attılar. […]

 Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan, örnek davranış

29.03.2022 - 8:42

Güncelleme : 29.03.2022 - 8:42

Kilis’te Eğitim faaliyetlerini sürdüren Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu “Toplumsal ve Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında dar gelirli aileler için Ramazan ayı öncesinde gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdi.

KİLİS (İGFA)- Kilis’te Öncüpınar Konaklama Tesisleri içerisinde bulunan Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu (I.ve II. Kademe) “Toplumsal ve Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında Ramazan ayı öncesinde örnek bir projeye imza attılar. Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu eğitimci kadrosu, okullarında bulunan özel gereksinimli öğrencilerin aileleri ile gerekli iletişimi kurup evlerine ziyarette bulunarak erzak temini sağladı.

Öğrencilerinin gözlerindeki mutluluğun her şeye değdiğini dile getiren okul idare ve öğretmenleri, geçen yıl Ramazan ayında da aynı yardım etkinliğini düzenlediklerini ve bu sosyal sorumluluk projesini artık geleneksel hale getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler. “Ramazan Ayı’nda Her Öğrenciye Bir Ramazan Kolisi” diyerek yola çıkan, mesai harcayan ve gönüllük esaslı yapılan bu proje ile birlikte Ramazan ayı öncesinde okullarında bulunan her öğrenciye bir Ramazan kolisi ulaştırmayı hedefleyen Vatan Özel Eğitim Uygulama Okulu, okul içerisinde düzenlemiş oldukları etkinliklerle bu projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar. Etkinlikler sonucunda Ramazan kolileri temin edilerek öğrencilerin evlerine gidilerek ailelerine teslim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın